«Справи міста» – проєкт про актуальні проблеми Павлоградської громади

Ідея проєкту – формувати змінотворчий порядок денний у місті. Сподіваємось, що проблеми, про які ми розповідаємо в проєкті, отримають розголос серед основних учасників суспільного процесу: представників громадянського суспільства, місцевої влади, медіа та бізнесу.

Щомісяця наші журналісти обирають дві "найгарячіші" теми та розповідають про них – чесно, об'єктивно, неупереджено та розгорнуто. Старт проєкту відбувся 30 січня в ефірі радіо "Самара". Слухати можна й у вигляді подкастів на нашому YouTube-каналі. Не забувайте підписатись. Нам буде приємно!!!
Випуск №1. Перейменування Павлограда. Той чи не той Павло? Що думають історики, краєзнавці, науковці.
Слухати Випуск №1
Випуск №2. Чи стане Павлоградський водозабір альтернативою воді дніпровській? Технічна вода за ціною «золотої».
Слухати Випуск №2
Випуск №3. Сміттєзвалище поблизу Павлограда. Екологічна бомба, ядучий вулкан, бомба уповільненої дії. Що з цим робити? Які плани у міської влади?
Слухати Випуск №3
Випуск №4. Чи відчуватиметься тотальний дефіцит чоловіків через масову мобілізацію? Якщо так, то чи зможуть жінки замінити чоловіків в тилу, зокрема працювати в суто чоловічій сфері?
Слухати Випуск №4
Випуск №5. ВПО мають дуже багато проблем. Найбільша потреба та найбільша проблема – житло та робота. Хто та як має допомагати цим людям – держава, місцеві органи влади чи вони самі мають дбати про себе?
Слухати Випуск №5
Випуск №6. Чи оптимально витрачаються бюджетні кошти під час війни? З цією темою, на прикладі Павлограда, детально розбиралась наша журналістка Тетяна Верба.
Слухати Випуск №6
Випуск №7. Проблема наявності та доступності укриттів досі існує. У деяких випадках вони є тільки на папері, або не придатні для перебування там людей, або просто зачинені. Де в Павлограді проблема з укриттями?
Слухати Випуск №7
Випуск №8. Оптимізація закладів освіти в місті. Що робити з дитсадками, котрі давно уже не працюють?
Слухати Випуск №8
Випуск №9. Як в Павлограді зберігаються історичні пам’ятки? Очевидним є той факт, що нерідко руйнація старовинних будівель пов’язана з економічними питаннями, особливо якщо ця будівля знаходиться в центрі міста. Спочатку вона переходить у приватні руки, а далі просто зникає.
Слухати Випуск №9
Випуск №10. Чому виникла термінова потреба знести пам’ятник Матвію Хижняку та як це пов’язано з перейменуванням Павлограда? Павлоградці лише були свідками того, як комунальники безжально зносили того, кому стільки років міська влада поклонялась...
Слухати Випуск №10
Випуск №11. Павлоградці відзначають, що на вулицях міста кількість осіб без певного місця проживання помітно збільшилась. Хто ці люди, чому так сталось, що вони опинились на вулиці та як ми й влада можемо їм допомогти?
Слухати Випуск №11
Випуск №12. Про створення безбар’єрного простору в Україні активно заговорили ще декілька років тому. Уряд навіть затвердив план заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору. Чи комфортно тут живеться людям, можливості котрих обмежені?
Слухати Випуск №12